Hammond XK-1

43 823 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka Hudební Svět

Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma88 % • 553 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma98 % • 22 664 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 1 973 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 589 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace

Počet manuálů
jednomanuálové
13.5 kg

• , zakoupeno v MUSIC CITY

• Zatím jsem na žádné mínus nepřišel. Pro mé potřeby hraní mi naprosto vyhovuje.
    • Zatím jsem nic proti neobjevil.

Jsem velmi s nástrojem spokojen.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Výborné zvukové možnosti.
    • Velice hlučná klávesnice.
    • Poněkud nepřehledný a dost nejasný manuál.
    • Deklarovaná váha vlastních kláves 13,5 kg asi nebude pravda, když s krabicí
    • byla uvedena hodnota 24,2kg.

Celkově povedený nástroj.
    Zkušenosti s touto značkou zatím mám velice malé.
    Používal jsem značky YAMAHA.
    Pokud nevadí velká hlučnost klávesnice - mohu doporučit.

Počet manuálů
jednomanuálové
13.5 kg

Digitální varhany Přenosné jednomanuálové varhany Hammond XK-1C jsou vhodné pro live performance nebo studiové session. Díky kompaktním rozměrů a nízké hmotnosti je můžete mít stále po ruce, přičemž kvalita zvuku se bez problému vyrovná legendární kombinaci Hammond B-3 Organ a kombo Leslie. Varhany disponují 61 waterfall klávesami s velmi detailní citlivostí a dynamikou. Hlavní ovládací panel vám potom nabídne 9 harmonických táhel, knoby a tlačítka pro ovládání efektů, trojpásmového ekvalizéru a 64 továrních nebo 64 uživatelských presetů. Výstupní signál potom můžete obohatit o efekty studiové kvality jako např.: Chorus, Vibrato, Reverb, 8 multiefektů, 28 zvuků klasických varhan, nebo dvě digitální simulace Leslie. Zadní panel nabízí flexibilní konektivitu v podobě linkových výstupů, sluchátkového výstupu, MIDI In/Out, nebo trojici vstupů pro pedály (Expression, Footswitch, Damper). Tento nástroj vás svým zvukem i vintage designem zanese zpět do doby 60. a 70. let, ovšem díky novým technologiím se dokonale postará o to, aby vaše hra zapadla i do moderních hudebních stylů a žánrů. O HammondVarhany Hammond jsou elektrické varhany vynalezené Laurensem Hammondem v roce 1934. Jeho původním záměrem bylo nahradit velké kostelní varhany nástrojem menším, který by se dal dobře transportovat a zároveň sestavit levnější alternativu vzduchem poháněných píšťalových varhan. Nakonec se hammondky v 60. a 70. letech staly mezi klávesovými hráči za ty roky tak oblíbené, že je dnes můžeme zaslechnout snad ve všech hudebních žánrech od jazzu až po rock, bluesovou, rockovou, kostelní nebo gospelovou hudbu. V současné době značku Hammond vlastní japonská společnost Suzuki Musical Instrument Corporation a evropské ústředí Hammond Suzuki Europe sídlí v Nizozemí.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v MUSIC CITY

• Zatím jsem nic proti neobjevil.

Jsem velmi s nástrojem spokojen.

• , zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Výborné zvukové možnosti.
    • Velice hlučná klávesnice.
    • Poněkud nepřehledný a dost nejasný manuál.
    • Deklarovaná váha vlastních kláves 13,5 kg asi nebude pravda, když s krabicí
    • byla uvedena hodnota 24,2kg.

Celkově povedený nástroj.
    Zkušenosti s touto značkou zatím mám velice malé.
    Používal jsem značky YAMAHA.
    Pokud nevadí velká hlučnost klávesnice - mohu doporučit.